Pokládka živice malým finišerem
Ruční pokládka živice

DONALKOT S.R.O. NEBO KANVOD S.R.O. NEBO KRAME S.R.O. A TAKÉ IRON TRADE – PODVODNÍCI! POZOR NA JMÉNO ENICKÝ

Od listopadu 2009 nám tato firma dluží 127 000,- Kč. Jednatelem jsou p. Krásný a p. Enický. Samé výmluvy jak jim přijdou „3/4 mega“ a do dnešního dne nic neposlali. 18.4. 2010 jsem tento dluh předal mému právníkovi a jdeme s tím k soudu, který jsme vyhráli, ale…..

Jak to všechno probíhalo

30.8. 2010 Tak tohle už nemá obdoby. Krásný s Enickým si podali odvolání k rozsudku, že to nechtějí zaplatit. Tak oni to přefakturovali, dostali to od té firmy zaplaceno a mě nic nedají. Telefony jsou odpojené z provozu. Fakt, někdy mám pocit, že bych někoho chtěl chytit hodně pod krkem – to je vidět, že je to s.r.o. a dělají to úmyslně. Již mi na tuto firmu volalo cca 10 firem, že jim to udělali také. Za mříže s váma!!!

25.11. 2010 – Proběhl soud a úspěšně. nikdo se od nich nedostavil, takže moc dobře tu frázi neumím, nejsem právník, ale pro nepřítomnost se ……… Takže teď už jen zbývá až to dojde oficiálně na papíře a jdu s tím za exekutorem. Soudce se však pousmál, že takovýchto podvodníků soudil už mnoho a ať nepočítám, že by něco měli. Půjdou do insolvence, sklapnou uši, řeknou promiňte – ono to nevyšlo a založí si pod jiným názvem ale stejným jménem opět novou firmu. Pak už jen sehnat pár pitomců jako jsem byl já, dát jim zakázku – nezaplatit a takto dokola. Soudce jsem se ptal, zda mu tento systém a zákon připadá normální. Řekl, že zde se zcela s jitotou jedná o podvod, ale mezera v zákoně nemůže s tím nic dělat.

10.12. 2010 Už mi opět tento týden volalo pár firem ohledně Enického a Kanvodu. Jeden pán má dokonce dluh 750 tis!!!!! Neuzavírejte nikdo s nimi obchod, jde o jasný podvod!!!!!!!!!!!!!!!!

12.12. 2010  Romský občan Enický dělá podvody v další firmě – Qwest s.r.o. Tak pozor na ně

5.9. 2011 Email od dalších věřitelů:  Akce Enicky … Enický – je jich vic ( a stridaji se ) znam uz je nekolik let, i kdyz je uz par let nevidel .. vubec mi to nechybi. Nevim proc se bojite napsat ze to jsou cikani, kazdy z nich uz nekolikrat sedel a ted jak jsem se dival tak ty firmy jsou jenom bile kone a oni figuruji v pozadi. Urcite schvaluji o takovych lidech psat .. i kdyz v dnesni dobe vidina nejake zakazky obcas vypne kontrolni mechanizmy Jedna rada na zaver, odepiste tu pohledavku hned, vyjde vas to urcite levneji nez jaky koliv kontakt s nimi … samozrejme se oni raduji jak zase nekoho oblozily. Preji hodne stesti do dalsiho zivota

Haloo, vy tam nahoře – toto se neděje jen u mě, už byste mohli konečně s tím něco dělat. Jen na tuto rádoby firmu/y mi volalo už přes 10 firem co je také okradli a nedělaj nic trestnýho??? to přeci není normální.

7.9. 2011 e-mail od dalších věřitelů, které ENICKÝ napálil a vědomě okradl.
Dobrý den Pergl, moc se omlouvám, že otravuji, ale jako tonoucí se stébla chytám. Na  Vašich webových stránkách jsem se dočetla, že máte podobnou  negativní zkušenost s panem Janem Enickým jako my s manželem. Pokusím se Vám vysvětlit, o co mi jde. Můj manžel je tesař a má malinkou tesařskou firmu. Pro firmu pana Enického (v současné době se jeho firma jmenuje Krame s.r.o.) provedl tesařské práce včetně materiálu za 28 000,- Kč. Šlo o velmi rychlou akci, takže se bohužel dohodli jen ústně  a nebyla vypracována žádná smlouva o dílo. Je to už dva měsíce a pan Enický nám do dnešního dne nezaplatil, stále  se vymlouvá, je celkem jasné, že nám  dlužnou částku nehodlá zaplatit. V průběhu času jsme o něm zjistili samé negativní informace,  např. že dluží, kam se podívá, jako trvalé bydliště udává adresu Obvodního úřadu pro Prahu 4 (to je běžné pouze u bezdomovců),  nemá  na sebe napsaný žádný majetek kvůli exekucím, stále zakládá nové a nové firmy. Jedinou adresu, kterou máme k dispozici, je adresa jeho „kanceláře“, kde manželovi předával plány k provedení tesařských prací.

Pozor!!! Je společníkem další firmy IRON TRADE s.r.o., KRAME s.r.o., Qwest s.r.o, TRICHERA STAV s.r.o. které opět dluží všem kam se podívají. Prostě zloději, nic

2.6. 2015 – horší češtinou mluvící Enický stále podniká, asi na někho jiného, my jsme fakt banánová republika. Dnes mi volala jedna firma že cikán Enický potřebuje od nich nějaké Tatry a bagr. Naštěstí četli tento článek a hned se stáhli. Fakt pozor na něho všichni!!!! Nezaplatí vám, když to bude na fakturu

Enický
Enický-1

ZÁVĚR: VŠECHNO JSME VYHRÁLI, PROBĚHLA EXEKUCE NA MAJETEK FIRMY, KTERÁ UŽ NEEXISTUJE A TEN PAR….. SI PODNIKÁ VESELE DÁL A OKRÁDÁ SPOUSTY DALŠÍCH SLUŠNÝCH LIDÍ. TAK TO JE VŠE……