Pokládka živice malým finišerem
Ruční pokládka živice

Penetrační postřik

Nabízíme penetrační postřiky komunikací, reciklátových cest, štěrků středních rozsahů. Penetrováním se rozumí spojení či zacelení asfaltových nebo betonových  povrchů mezi sebou při pokládání. Funguje na základě lepivosti. Může se použít i jako finální povrch. Pokud máte starší rozpraskaný povrch, tak postřikem dojde k jeho zacelení, čímž se přestane rozpadat. Používáme také penetrační nátěr na reciklát. Jedná se o levnou variantu zhotovení komunikace, kde se položí v tl. 5-7cm vyfrézovaný asfalt       ( tzv. reciklát ) a po uválení se postříká vrstvou 1kg/m2 a následně popráší štěrko prachem. Dále se hodně požívá na spojení ploch mezi sebou. Na vyčištěný starý beton nebo asfalt se má položit nová vrstva živice a zde mezi tyto vrstvy se nanese penetrační postřik pro lepší přilnavost. Jedna z dalších variant je pro automoto sport. Pentrační nátěr stávajícího povrchu způsobí lepší přilnavost pneumatik. Pro samotný povrch to má za vliv pouze ten, že v místě nástřiku se prodlouží doba životnosti a nikterak se nepoškodí, naopak. Ceny za jednotlivé druhy najdete v ceníku zde na stránkách.

Podívejte, co pro vás můžeme udělat

Provádíme opravy komunikací, chodníků nájezdů a vjezdů, železničních přejezdů, opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené, frézování živice menších rozsahů, penetrační postřiky a nátěry.

Vlastníme malý chodníkový finišer s rozsahem od 1.2m do 2.8m vhodný na cyklostezky, chodníky, příjezdové cesty, delší výkopy a podobné.