Pokládka živice malým finišerem
Ruční pokládka živice

Ridypstav spol. s.r.o. – Ditrich Dlužník

Pozor na ně – neplatí

Společnost RIDYPSTAV si u nás objednala práci opravy komunikací v Mělníce. Při prvním setkání s novou firmou požadujeme proplacení v hotovosti a následně, když vidíme, že firma funguje a dostojí slova, zhotovíme pro ně další práce na objednávku a fakturu se splatností 21 dní.

Jistý pan Ditrich nám slíbil hotovost ihned po dokončení akce, ale pak se tzv. zdejchnul a nebral telefony. Po měsíčním otravování dotyčného častými telefonáty uhradili polovinu ze 40 000tis. K dnešku jsou to již 2,5 měsíce a pan Ditrich jen lže a vymlouvá se jak to poslal, k tomu má spoustu chytrých řečí jak mu ostatní neplatěj atd…

Naše rada, když na to nemám – nekoupím si to

Česká televize – reportáž

POZOR NA RIDYPSTAV s.r.o. z Ústí nad Labem. Dle našeho mínění tlučou klín klínem a nemají na splácení faktur.

Dnes 10.7. se po nesčetných sms a telefonátech p. Ditrich rozhodl doplatit zbývající část. Někteří to štěstí zatím nemají. Díky této zprávě už mi volalo pár firem co jsou s Rydipstavem na tom stejně.

27.11. 2010 od pana lukášeDobrý den ,chtěl bych Vás poprosit o kontakt na firmu Rydipstav s.r.o ,Na vašich stránkách jsem viděl Vaše zkušenosti s touto firmou,mám totiž strejné zkušenosti. Předem děkuji.21.12. od firmy VakDobrý den,děkuji za zveřejnění  informace o firmě Rydipstav. Bohužel, i naše společnost je v situaci věřitele. Můžete-li,  pošlete mi prosím aktuální  telefonní kontakt.

Děkuji, s pozdravem

VaK Mladá Boleslav