Tak jsem zase lehčí o 380 000 Kč díky panu Matyskovi a jeho firmě Deponia s.r.o. On dělal zakázku pro Trigema a.s. a ta jí dala penále takové, že neměli na zpalacení subdodavatelům. Pozdní dokončení ovšem zavinila Deponie. Asfalt byl kvalitní, včas a dle smlouvy.

Žádal jsem Trigemu a.s. , zda by bylo možno to zaplatit mě přímo a jim to odčíst. Bohužel je malé firmy nezajímají a slušně mě poslali k šípku. Fakt nesnáším ty uvědomělé inteligenty z Trigemy. Ještě jsem jim slušně psal, že to jsou moje soukromé peníze, o které mě připravili a že stavím v Keni dětský domov a že za tyto peníze to mohu dostavit.. Bohužel nezájem, jen hrabat a hrabat – už to tady v tý republice přestávám dávat! Hlavně že Trigema pomáhá nějaké x nadaci, aby byli skvělý a všichni je plácali po ramenou, ale když má jít o opravdovou pomoc, otočí se k tomu zády!!!!!

Deponia se nyní nachází v insolvenci a Matyska má změněn telefon..

Ještě chvilku a dojde mi trpělivost v ČR a jejich zákony

20.5. 2015 TOMU NELZE UVĚŘIT snad ani – Matyska udělal škodu u 30 firem celkem za 11 milionů Kč a naše zákony rozhodli, že se nejdená o trestný čin. Bože kde to žijeme. A´t se pak nediví někdo, že mu dojde trpělivost a rozbije alespoň dotyčnému pořádně hubu.

26.5. 2015 Měl jsem hovor od jednoho z dalších dlužníků, co MATYSKA stvořil a vědomě nezaplatil a prý bydlí v nově postaveném Southforku v Babiččině údolí u Náchoda. Vědomě všechny nakradené peníze použil na stavbu svého HAUSU a on to není trestný čin jak uvádí v protokole Napr. Bajgerová??? Chce si mi blejt velebnosti…

20.4. 2017 Přišlo USNESENÍ od krajské Policie Praha o tomto případu a vyšetřovatel Mgr. Malík zjistil a rozhodl, že Matyska okradl firmy v celkové hodnotě k dnešku přes 17mil Kč a není to trestný čin haha. Jako vážně. Matyska si v Babiččině Údolí postaví 3 baráky pro rodinu a jeho přítele, ano přítele, všechno nechá napsat na ně včetně nových aut a Malík rozhodne, že se nejedná o trestný čin. Asi bych byl hodně sprostej, tak raději toho nechám a půjdu dál právní cestou tohoto státu, což nevím zda mě to vůbec někam dovede, ale je to jediná možnost.

Dne 21.6.2017 vydalo Městské státní zastupitelství v Praze usnesení o zamítnutí stížnosti poškozených – Jiří Pergl a TRANSPORT BAU, s.r.o. Tímto jsem prohrál soudní spor se společnosti Deponia, s.r.o. a přišel jsem tak o 400.000,- Kč. 

PETR MATYSKA